تاریخچه سلیس

شرکت دانش بنیان شیمیایی سلیس در سال 1363 در زمینه تولید انواع مواد شیمیایی کمکی برای صنابع نساجی، چرم و پلیمر تاسیس گردید. این شرکت اقدام به خرید مدرنترین ماشین آلات و تجهیزات از اروپا نموده و با همت متخصصان داخلی و با بهر­ گیری از دانش فنی بزرگترین شرکت‌ها و متخصصان خارجی با ظرفیتی قابل توجه آغاز به فعالیت کرد. شرکت شیمیایی سلیس از نظر امکانات، تجهیزات، ظرفیت و همچنین تنوع ساخت و سنتز مواد شیمیایی در نوع خود در ایران منحصر به فرد می­باشد. برخی از محصولات این شرکت عبارتند از: انواع امولسیفایرها، روغن اسپین فینیش مخصوص نخ نیمه آرایش یافته (POY) ، انواع روغن آنتی‌استاتیک، انواع روغن اسپین‌فینیش، انواع دیسپرس­ کننده، نفوذ دهنده، انواع نرم­کن، روغن کرچک سولفونه(روغن قرمز ترکی)، انواع ضد‌کف،  انواع صابون‌های نساجی و… .

این شرکت مفتخر می‌باشد محصولات تولیدی خود را طبق آخرین روش‌ها، مطابق با استانداردهای بین المللی ASTM و ISO9001-2008 کنترل کیفیت و به صنعت­گران محترم ارائه نماید. همچنین این شرکت آمادگی بررسی و ساخت مواد شیمیایی پر مصرف صنایع مختلف که از خارج وارد می­گردد را نیز دارد.

با توجه به مطالب فوق چنانچه مایل به همکاری فی­مابین می‌باشید، شرکت شیمیایی سلیس آمادگی ارسال نمونه مواد مورد نیاز به صورت رایگان جهت مصرف در آزمایشگاه و یا پایلوت را دارد تا در صورت حصول نتیجه مثبت در لیست تأمین کنندگان مواد آن شرکت قرار گیرد.